Life Style

Jakie promocje czekają na Ciebie, jeszcze w roku 2021? Sprawdź!

Wiele osób uwielbia wyszukiwanie perełek modowych na wyprzedażach i w czasie promocji. Jeśli należy się do tego grona trzeba zaznaczyć kilka dni, które jeszcze w tym roku będą okazją do zdobycia upragnionego ubrania czy dodatku. W jakie dni należy być gotowym na polowanie na ubrania i dodatki z promocji? Kiedy warto zacząć sprawdzać ceny torebek, ubrań czy butów? Ze względu na sytuację epidemiologiczną trzeba być gotowym zarówno na zakupy internetowe, jak i te stacjonarne. Ze względu na trudności w minionym roku wyprzedaże w 2021 mogą być wyjątkowo widowiskowe i nie warto ich przegapić.

Black Friday, czyli czarny piątek 

Pierwszą okazją do zaoszczędzenia i kupienia na wyprzedażach jest Black Friday. Jego data jest ruchoma, ponieważ zależy od daty obchodzenia amerykańskiego Święta Dziękczynienia. Wypada ono zawsze w ostatni czwartek listopada. Łowcy okazji czekają na piątek następujący po tym święcie, ponieważ sklepy masowo obniżają ceny swoich artykułów. Zakupowe szaleństwo trwa w Stanach już od wielu lat, jednak niedawno przywędrowało do Europy i przyjęło się bardzo dobrze. Niestety promocje w czasie tego zakupowego szaleństwa nie osiągają takiej skali jak te za oceanem, jednak mimo to można znaleźć na prawdę atrakcyjne wyprzedaże. Dlatego też jeśli planuje się zakup konkretnej torebki Black Friday może być doskonałą okazją i możliwością by zaoszczędzić. Warto już kilka dni przed wydarzeniem śledzić zmieniające się ceny. Można to robić samodzielnie, jednak w Internecie jest wiele wyszukiwarek, które zrobią to za nas, a nawet prześlą powiadomienie w razie zmiany ceny. Jeśli zakup upragnionej rzeczy może poczekać warto wstrzymać się do czasu tych masowych obniżek. Black Friday wypada w 2021 roku 26 listopada, jednak w niektórych przypadkach to wydarzenie przeciąga się do całego tygodnia tworząc tak zwany Black Week. 

Cyber Monday – dla osób lubiących zakupy online

Jednak dla wszystkich amatorów przecen zaraz po Czarnym Piątku czy Czarnym Tygodniu następuje Cyber Poniedziałek. Wtedy to też wszystkie okazje przenoszą się do Internetu. To idealna okazja dla wszystkich, którzy lubią szperać na stronach internetowych ulubionych sklepów. O ile na Black Friday raczej promocje dotyczyły elektroniki o tyle w czasie Cyber Monday można znaleźć niezwykłe przeceny ubrań, dodatków i galanterii. A przynajmniej tak było w założeniu początkowym, aktualnie jeśli chce się kupić torebki Black Friday i Cyber Monday jest niesamowitą okazją. Warto poświęcić nieco czasu aby kupić upragnioną rzecz na sporych przecenach. 

Boxing Day, czyli wyprzedaż poświąteczna

Kolejną okazją do zakupów promocyjnych jest okres poświąteczny. Rozpoczyna się on Boxing Day, czyli drugim dniem świąt Bożego Narodzenia, który w wielu krajach zachodu nie jest wolny od pracy i ludzie ruszają na zakupy. Już wtedy zaczynają się posezonowe przeceny zimowych ubrań, dodatków z mijającego sezonu. W Polsce posezonowe przeceny zaczynają się 27 grudnia i to doskonała okazja na zakup kreacji na sylwestra czy inne okazje.