Zdrowie i uroda

Maść konopno-laurowa – świetny dar prosto z natury

Prezentowany produkt to najwyższej jakości maść laurowa, która w swoim składzie posiada bardzo dużą, bo 20% zawartość CBD! Oznacza to, że jest ona jedną z najmocniejszych maści konopno- laurowych dostępnych na rynku, dzięki czemu posiada bardzo dobre działanie łagodzące ból i eliminujące powstałe stany zapalne, bądź obrzęki. Dzięki zastosowaniu takiego połączenia produktów, które posiadają synergistyczne działanie możliwe jest uzyskanie właśnie tak mocnego działania! To unikalna receptura krem laurowy, do którego dodano ekstrakt konopny olejek CBD w ilości 175mg na opakowanie. To fantastyczny produkt na różnego rodzaju kontuzje i nawracające bóle ścięgien/mięśni z którymi bardzo ciężko sobie poradzić.

Charakterystyka produktu

Dlaczego akurat ta maść na bóle? Przecież istnieje wiele leków o identycznym działaniu… Otóż oferowana maść konopno-laurowa nie dość, że posiada silne działanie to jest darem natury, który nie posiada działań niepożądanych takich jak posiadają leki przeciwbólowe i przeciwzapalne, które są rozpowszechnione. To grupa tak zwanych NLPZ(niesteroidowych leków przeciwzapalnych), których długotrwałe stosowanie bez konsultacji z lekarzem bądź farmaceutą może prowadzić do poważnych nadżerek i uszkodzeń układu pokarmowego. Dzięki stosowaniu tej maści jako zamiennika leków NLPZ można zapomnieć o bólu i stanach zapalnych ,,nie płacąc za to ceny zdrowiem”.

Maść jest przeznaczona na takie schorzenia jak:

-Bóle i opuchlizny kończyn

-Sztywność i stany zapalne nadgarstków oraz paliczków

-Skręcenia i zwichnięcia stawów skokowych/kostek

-Sztywność i bóle w łokciach

-Bóle kolan czy kręgosłupa różnego pochodzenia

Oprócz dodatku konopi sam krem laurowy posiada wiele fantastycznych działań, które mogą również pomóc w innych dolegliwościach. Stosowane zewnętrznie maść może przynieść także działanie przeciwbólowe skorelowane z rozkurczającym. Docenią to przede wszystkim kobiety, które przeżywają bolesne i długotrwające bóle menstruacyjne. W takich chwilach ciężko jest dobrze funkcjonować i trzeźwo myśleć – krem konopno-laurowy zdecydowanie pomoże przynosząc ulgę w cierpieniu.

Do innych zalet kremów laurowych zaliczyć można antybakteryjne działanie – dlatego powinien być obowiązkowym punktem na liście każdej domowej apteczki. Pomaga w oczyszczeniu ran, zmniejsza przekrwienie i obrzęk równocześnie dając ulgę poprzez przeciwbólowe działanie. Przyśpiesza proces gojenia dzięki czemu szybciej można wrócić do formy.

Podsumowanie

Prezentowany krem konopno-laurowy to bardzo dobre rozwiązanie na wiele schorzeń. Kierowany jest głównie na stany zapalne i bóle, jednak jak widać może mieć również inne ciekawe zastosowania

– wszechstronność w dzisiejszych czasach to podstawa!

Krem jest odpowiednim wyrobem nawet dla najdelikatniejszych alergików – krem laurowy nie uczula i działa wręcz kojąco, także nie ma co się bać o wystąpienie stanów alergicznych czy swędzeń! Do formuły oprócz powyższych głównych bohaterów dodano także inne olejki jak rozmarynowy, goździkowy czy jałowcowy. Dla zapewnienia odpowiedniej konsystencji kremu dodano terpentynę i lanolinę.